Inštruktori

Natália

Inšruktorka power jogy

Jóga mi doslova zmenila život. Ukázala mi ho z úplne novej perspektívy a pomohla mi so zdravotnými problémamy s ktorými si západná medicína nevedela rady. Naučila ma mnohé ale najviac jej vďačím za relaxáváciu a úplne odpútanie sa od sveta. Nieje lepší pocit ako keď ste na podložke a konečne môžete byť sami sebou a na nič sa nehráte alebo sa na nikoho nesnažíte spraviť dojem. Hlavne v tomto dnešnom uponáhlanom svete plnom pretvárky je dôležité nájsť si čas sám pre seba. A presne toto by sa podľa mňa mal každý naučiť. Aspoň na chvíľku vypnúť a venovať sa sebe. Lebo my sme to najdôležitejšie čo máme aj keď si to veľakrát ani neuvedomujeme.

 

A niečo o mne 😀 Som taká veselá kopa 🙂 veď predsa s troškou zábavy je život vždy krajší. A preto si myslím, že nikto by sa nemal nikdy mračiť. Po prvé bude mať vrásky a po druhé s úsmevom a dobrou náladou ide všetko lepšie 🙂 Veď nie nadarmo sa hovorí, že všetko zlé je na niečo dobré. A práve preto si myslím, že v každej veci treba hľadať pozitíva.

 

Ďalšou dôležitou vecou podľa mňa je plniť si sny. Je dôležité aby ste v živote boli šťastný keďže je dosť krátky a netreba ho premrhať. Preto treba ísť za svojimi snami a nebáť sa. Veď keď to neskúsite neviete 🙂

 

Moje vášne sú okrem jógy pochopiteľne kamera / film keďže som to aj študovala ale aj hudba a cestovanie. A nadovšetko milujem zvieratá ale hlavne Pandy a preto mi práve Panda prischla aj ako prezývka :D. A nemám rada stereotyp preto by som sa možno posnažila priniesť do svojich lekcií jógy vždy niečo nové.