Ponuka kurzov

Ashtanga Joga

Systém jogy ktorého základom je súlad dychu a pohybu v presne stanovenom slede.
Pravidelným cvičením dochádza k očisťovaniu a posilňovaniu tela. Preto sú stanovené pravidlá a poradie jednotlivých asán. Lekcie sú určené pre začiatočníkov aj pokročilých, ktorí majú radi dynamický pohyb.
Výhody: znižuje stres, zlepšuje pevnosť a pružnosť tela, zlepšuje imunitu, fyzickú kondíciu a vytrvalosť. Posilňuje kardiovaskulárny a dýchací systém. Podporí schopnosť koncentrácie a vnímania.

Hatha Joga

Kladie dôraz na pozície. Podstatou je, naučiť sa vnímať sám seba. Tie najmenšie vibrácie energie a pracovať s nimi. Je vhodná aj pre začiatočníkov, nakoľko sa cvičí v pomalom tempe, a tak dáva inštruktorovi čas lepšie vysvetliť jednotlivé asány. Očisťuje fyzické telo. Zbavuje rôznych blokov, ktoré sme si vytvorili svojím životným štýlom. Ak uvolníme a očistíme fyzické telo, príde aj k uvolneniu na duševnej úrovni.

Power Joga Easy

Prevedie vás základnými pozíciami v pomalom tempe. Je vhodná pre začiatočníkov ale aj pre pokročilých cvičencov, ktorí potrebujú viac regenerovať, zľahka rozhýbať telo a natiahnuť svaly. Prispieva k lepšej ohybnosti chrbtice, prekrví vnútorné orgány a precvičí celé telo. Tak isto rozvíja koncentráciu mysle a zlepšuje flexibiltu svalov. Učí správnemu dýchaniu a držaniu tela. Ak chcete udržať svoje telo v dobrej kondícii, Power joga je k tomu ako stvorená.

Power Joga

Power joga je dynamickejší štýl jogy, určenej pre našu západnú kultúru. Jej cieľom je posilniť telo i myseľ. Redukuje stres, prekrví vnútorné orgány a zlepší koncentráciu. Je pre aktívnych ľudí, ktorí sa chcú zapotiť a spáliť kalórie. Preto je vhodná aj na chudnutie a formovanie postavy. Pravidelným cvičením Power jogy sa zlepší flexibilita a pružnosť chrbtice. Tak isto sa posilnia svaly a rozhýbu kĺby.

Joga Workout

Lekcia je určená pre aktívnych ľudí. Posilní celé telo, hlavne problémové svalové skupiny – chrbát, sedacie svaly, stehná a stred tela (core). Jednotlivé prechody pozíciami sa môžu opakovať, tým sa cvičenie zintenzívni. Pre navrátenie rovnováhy svalov sa využívajú aj prvky fyziotréningu. 

Joga Flow

Joga flow je dynamický štýl jogy. Strieda sekvencie ladných prechodov s občasným zaradením statických pozícií. Posilní svaly a rozhýbe celé telo. Pozície plynú v rytme dychu, preto zlepší aj efektívnosť dýchania. Určená je pre aktívnych ľudí, ktorí už ovládajú jednotlivé pozície. 

Joga Pre Mužov

Lekcia je určená pre aktívnych mužov ktorí chcú udržiavať svoje telo v rovnováhe a dobrej kondícií. Posilní celé telo, rozhýbe kĺby a natiahne skrátené svaly. Prehĺbi a zefektívni dýchanie. Obsahuje prvky fyzio tréningu pre lepšie udržanie zdravého rozsahu pohybu a rozvoja sily.